VELİ GÖRÜŞLERİ

13 yıl önce çocuğum için güvenli ve sevgi dolu bir kreş ararken tanıştım Yeni Ufuklar ile, aradan bu kadar yıl geçmesine rağmen oğlum hala her fırsatta Yeni Ufuklara uğramak için can atıyor. Bütün ekip ve öğretmenlerin anne şevkatiyle ve özveriyle yaklaşımları bizleri ziyadesiyle memnun etti. Çocuğumun burada almış olduğu eğitim sayesinde ilkokula, son derece özgüvenle başladı. Başta Fatma hanım, Hacer hanım, Sümeyra Hanım ve Zehra Hanım'a çok teşekkür ederim. Çocuğumuzun şu anda öğrenim gördüğü proje okulunda yer almasına katkılarını ve üzerindeki haklarını asla unutamayız, çok şükür Allah sizleri bizim karşımıza çıkardı. Allah'a emanet olunuz, yolunuz hep açık olsun.

Feriha Kaya

2012 yılında tanıştığımız yeni ufuklar anaokuluna oğlum tam 5 sene boyunca devam etti, Bebek grubu olan bir sınıf henüz okulda olmadığı halde Fatma Küçük hanım bizi kırmayarak kabul etti. Ve biz 5 yıl boyunca yaz - kış gözümüz hiç arkada kalmadan Ömerimizi okula götürdük. O kadar sıcak bir yer bir okul olamaz, oradaki öğretmenlerin, aşçı teyze ve Müdüre hanım'ın da bunlar sadece görev tanımı olabilir diye her seferinde tüm çevremdekilere anlattım. Çünkü çocuklarımıza bizim onlara bakabileceğimizden daha iyi, daha içten, daha şefkatle yaklaşıyorlar. Elif hanım, Özge hanım, diğer öğretmenler, aşçı teyze ve Fatma Hanım her biri çok değerli insanlar. Verdikleri eğitim ve öğrettikleri çocuklarda çok kısa sürede gözle görülebliyor. Ve teacher Aslıhan Dikbaş. Gerçekten çok kaliteli öğretmenler eşliğinde çok kaliteli bir eğitim yuvası.

Naciye Gülşen Çetin

Gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim tek okul diyebilirim. İlk büyük oğlumla deneyimledik şu an 4. Sınıfta, bu sene küçük oğlum için hiç düşünmeden kapılarını çaldık. Samimi içten bir şekilde tekrar yolumuz kesişti çok şükür. Kalplerinin iyiliği ve güzelliği yüzlerine yansıyor. Asla gözüm arkada kalmıyor. Tatlı müdüremiz Fatma Hanım ve değerli tüm öğretmenlerimize sabır ve şevkatlerinden dolayı minnettarız. Başarılarınız daim olsun inşallah. Nice güzel nesiller yetiştirmeniz duasıyla.

Murat Gül

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Çocuklarımızın okula ilk adım attıkları bu önemli anlarda olumlu yaşantılar biriktirebilecek, güzel alışkanlıklar kazandırabilecek, rahatlıkla teslim edebileceğiniz, mesleklerine aşık eğitim kadrosunun bulunduğu harika bir okul. İyi ki sizlerle yolumuz kesişmiş. Hayatımıza kattıklarınız için teşekkürler.

Arzu Kahveci Kaplan

Çocuklarımızı güvenle emanet edeceğimiz bir kurum. Aile sıcaklığıyla ve güler yüzüyle sevgili Fatma hocam ve diğer öğretmen arkadaşlar için tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiyemdir. Gözünüz asla arkada kalmaz...

Ahmet Esat Sağlam

Yeni Ufuklar anaokuluna oğlumu gönderdim çok memnun kaldık. Başka tanıdıklarım da gönderdi onlar da çok memnun kaldılar, kesinlikle tavsiye edebileceğim bir anaokulu. 

Havva Terzioğlu

Okul öncesi eğitim için bir çocuğun ve ailesinin en mutlu uyumlu olacağı bir kurumdur. Kurumda verilen okul öncesi eğitim bir çocuğu hem sosyal hayata hem de okul hayatına 360 derece hazırlıyor, gerek akademik kariyer başlangıcı gerekse ahlak ve toplum kuralları öğrenim aşaması ve teknikleri gerçekten çok başarılı bir kurum. Nice başarı hikayelerinizi duymak dileğiyle, başarılarınız daim olsun. 

Serpil Karabey Doğan

Kızımın 2 yaşında olmasına rağmen ögretilen değerli bilgilerden dolayı başta Fatma Hanım ve değerli öğretmenleri özellikle sınıf öğretmenimiz Özge Öğretmenimize gösterdikleri cabadan dolayı teşekkür ederiz. Allah başarılarınızın devamını getirsin inşallah mükemmel bir okulsunuz.

Fatma Üney

Eğitim-Öğretim yılı başladığında biz anne baba olarak çok heyecanlıydık. Çünkü ilk okul günümüzdü. Ama şunu söyleyebilirim ki Fatma Hanım ve Sümeyra Hanımla ilk tanıştığımız günden beri içimizde bir samimiyet ve güven duygusu oluşmaya başladı. Sonra Özge öğretmenimizi tanıdık aynı şekilde kendisiyle de. Samimiyetleri, hoşgörüleri, eğitimleri ve çocuklarımıza yaklaşımları için hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz iyi ki Yeni Ufuklar karşımıza çıktı iyi ki kızımız burada yetişiyor, Allah razı olsun tüm çalışanlarından. 

Rıdvan Yıldırım

Kesinlikle tavsiye edebileceğim tek anaokulu kızım iki yıl gitti ve çok memnun kaldık. Müdürümüz, öğretmenlerimiz ve diğer çalışanların güler yüzlülüğü ve ilgileri harika herkese tavsiye ettiğim bir anaokuludur.

Saadet Öztürk

Öncelikle yeni okulunuz hayırlı olsun. Herkese tavsiye ettiğim bir eğitim kurumu. Kurucusu Fatma hanım başta olmak üzere öğretmenler çalışanlar mükemmel insanlar. A'dan Z'ye her şeyle bu kadar mi ilgilenir şefkatli ve merhametli yaklaşımları olumlu tutumlar ancak hepsi bir kurumda toplanır. İyi ki varsın Yeni Ufuklar her şey için teşekkürler. 

Merve Taşkıran Sapçili

Bu sene kızımı gönderdim Yeni Ufuklar Okuluna ve daha şimdiden o kadar çok yol aldık ki Allah hepsinden razı olsun. Okul sahibi Fatma hanım ve değerli kardeşleri Hacer hoca ve Sümeyye hoca ailecek de tanıdığım çok iyi ve değer sahibi insanlar. Kendi ailelerinde kurdukları sevgi, saygı, hoşgörü, iman ve ahlaki değerlerini okullarına taşımış eşlerine eder rastlanılacak idareciler ve kendileri gibi öğretmenler, Elhamdülillah çok şanslıyız okul konusunda. Başta sınıf öğretmenimiz Ebru Uçarlı ve ingilizce öğretmeniz Aslıhan Hanım'a çok teşekkürler. İşlerini severek ve sevdirerek yapan öğretmenlerimiz var olun sizler. 

Ayşe Yıldızhan

Oğlum Süleyman şuan 7. sınıf öğrencisi ama Yeni Ufuklar'ın ilk öğrencilerinden ve okulu ödev yapma alışkanlığını dinimizi Yeni Ufuklar ve eğitimcileri tarafından sevdi. Yıllar geçtiği halde ne oğlumu ne de biz velilerini unutmayan yöneticileri var. Para gözüyle değil topluma kazanılması gereken bireyler olarak görüyorlar her bir öğrenciyi. Herkese hiç düşünmeden tavsiye ederim...

Zafer Süleyman

Herkese tavsiye edebileceğim bir okul. Keşke ilk öğretimi de olsaydı.

Sibel Aydın

Biricik oğlumun ilk okulu. Sevgi yuvası desem daha doğru olacak. Değerli öğretmenlerimize ve Fatma Hanıma kucak dolusu sevgiler, selamlar.

Ebru Erarslan

En büyük yatırım çocuğunuza yaptığınız yatırımdır. Oğlum 3 sene seve seve gittiği muhteşem öğretmenleriyle, harika eğitimler aldığı, gözümün asla arkada kalmayacağı yerdir Yeni Ufuklar.  Fatma Küçük başta olmak üzere emeği geçen herkese çoook teşekkür ediyorum.

Arzu Yörümez

Gözüm kapalı ikizlerimi emanet ettiğim okul. Okul demek az kalır 2 evimiz  oldu. Buradan basta Mücellâ Öğretmenimize daha sonra sahipleri Fatma Hanım ve Sümeyye  Hanıma çok teşekkür ediyorum. Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

Figen Can Üstünol

Anne özverisiyle çocuklarımızı sarıp sarmalayan, maddi manevi bütün ihtiyaçlarını en ince detayına kadar düşünebilen, çok kıymetli Fatma ve Hacer hanım! Size ve sizin gibi ince düşüne bilenbaşta Elif Öğretmen ve bütün ekibinize, yeni ufuklara yelken açmış yavrularımızın ihtiyacı var. Her daim yolunuz açık olsun. ❤

Ayten Hallaç Baş

Ben Asiye Süleyman. Oğlum şu an 7 sınıf öğrencisi ama Yeni Ufuklar'ın ilk öğrencilerinden ve okulu ödev yapma alışkanlığını, dinimizi Yeni Ufuklar ve eğitimcileri tarafından sevdi. Yıllar geçtiği halde ne oğlumu ne de biz velilerini unutmayan yöneticileri var. Para gözüyle değil, topluma kazanılması gereken bireyler olarak görüyorlar her bir öğrenciyi... Herkese hiç düşünmeden tavsiye ederim...

Asiye Süleyman

Kızım kreş ve yaz okulu dönemlerini hep yeni ufuklarda geçirdi  5 yıla yakın süredir birlikteyiz. Güzel kalpli sevecen insanlar yolunuz acık olsun. Gönül rahatlğgıyla gönderebilirsiniz evlatlarınızı.

Hamide Koca Söylev

Kesinlikle çocuğumun mutlu olduğu bir yer. Herşeyi ile bir insan çocuğuna nasıl bakıyor emek veriyor ise orada da öyle bakılıyor Verdikleri ilim de paha biçilemez Başta Özge öğretmenimiz Fatma hanım Hacer Hanım Sümeyra hanım ve Mücella hanıma çok teşekkür ederiz ve bakım da eğitim de emeği geçen herkese.

Özlem Doğanay

Okul öncesi eğitim için çocuklarımı gönderdim. Memnun kaldım. Çocuklarını okul öncesi eğitim aldırmak isteyenlerin burayla görüşmelerini tavsiye ederim.

Fatma Senol

© 2021 Yeni Ufuklar Anaokulu. Tüm Hakları Saklıdır