VELİ GÖRÜŞLERİ

2012 yılında tanıştığımız yeni ufuklar anaokuluna oğlum tam 5 sene boyunca devam etti, Bebek grubu olan bir sınıf henüz okulda olmadığı halde Fatma Küçük hanım bizi kırmayarak kabul etti. Ve biz 5 yıl boyunca yaz - kış gözümüz hiç arkada kalmadan Ömerimizi okula götürdük. O kadar sıcak bir yer bir okul olamaz, oradaki öğretmenlerin, aşçı teyze ve Müdüre hanım'ın da bunlar sadece görev tanımı olabilir diye her seferinde tüm çevremdekilere anlattım. Çünkü çocuklarımıza bizim onlara bakabileceğimizden daha iyi, daha içten, daha şefkatle yaklaşıyorlar. Elif hanım, Özge hanım, diğer öğretmenler, aşçı teyze ve Fatma Hanım her biri çok değerli insanlar. Verdikleri eğitim ve öğrettikleri çocuklarda çok kısa sürede gözle görülebliyor. Ve teacher Aslıhan Dikbaş. Gerçekten çok kaliteli öğretmenler eşliğinde çok kaliteli bir eğitim yuvası.

Naciye Gülşen Çetin

Çocuklarımızı güvenle emanet edeceğimiz bir kurum. Aile sıcaklığıyla ve güler yüzüyle Sevgili Fatma Hocam ve diğer öğretmen arkadaşlar için tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiyemdir. Gözünüz asla arkada kalmaz... 

Ahmet Esat Sağlam

Kızımın 2 yaşında olmasına rağmen ögretilen değerli bilgilerden dolayı başta Fatma Hanım ve değerli öğretmenleri özellikle sınıf öğretmenimiz Özge Öğretmenimize gösterdikleri cabadan dolayı teşekkür ederiz. Allah başarılarınızın devamını getirsin inşallah mükemmel bir okulsunuz.

Fatma Üney

Herkese tavsiye edebileceğim bir okul. Keşke ilk öğretimi de olsaydı.

Sibel Aydın

Biricik oğlumun ilk okulu. Sevgi yuvası desem daha doğru olacak. Değerli öğretmenlerimize ve Fatma Hanıma kucak dolusu sevgiler, selamlar.

Ebru Erarslan

Gözüm kapalı ikizlerimi emanet ettiğim okul. Okul demek az kalır 2 evimiz  oldu. Buradan basta Mücellâ Öğretmenimize daha sonra sahipleri Fatma Hanım ve Sümeyye  Hanıma çok teşekkür ediyorum. Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

Figen Can Üstünol

Anne özverisiyle çocuklarımızı sarıp sarmalayan, maddi manevi bütün ihtiyaçlarını en ince detayına kadar düşünebilen, çok kıymetli Fatma ve Hacer hanım! Size ve sizin gibi ince düşüne bilenbaşta Elif Öğretmen ve bütün ekibinize, yeni ufuklara yelken açmış yavrularımızın ihtiyacı var. Her daim yolunuz açık olsun. ❤

Ayten Hallaç Baş

Ben Asiye Süleyman. Oğlum şu an 7 sınıf öğrencisi ama Yeni Ufuklar'ın ilk öğrencilerinden ve okulu ödev yapma alışkanlığını, dinimizi Yeni Ufuklar ve eğitimcileri tarafından sevdi. Yıllar geçtiği halde ne oğlumu ne de biz velilerini unutmayan yöneticileri var. Para gözüyle değil, topluma kazanılması gereken bireyler olarak görüyorlar her bir öğrenciyi... Herkese hiç düşünmeden tavsiye ederim...

Asiye Süleyman

13 yıl önce çocuğum için güvenli ve sevgi dolu bir kreş ararken tanıştım Yeni Ufuklar ile. Aradan bu kadar yıl geçmesine rağmen oğlum hala her fırsatta Yeni Ufuklara uğramak için can atıyor. Bütün ekip ve öğretmenlerin anne şefkatiyle ve özveriyle yaklaşımları bizleri ziyadesiyle memnun etti. Çocuğumun burada almış olduğu eğitim sayesinde ilkokula,  son derece özgüvenle başladı. Başta Fatma Hanım, Hacer Hanım, Sümeyra Hanım ve Zehra Hanıma çok teşekkür ederim. Çocuğumuzun şu anda öğrenim gördüğü proje okulunda yer almasına katkılarını ve üzerindeki haklarını asla unutamayız. Çok şükür Allah sizleri bizim karşımıza çıkardı. Allah'a emanet olunuz,  yolunuz hep açık olsun.

Feriha Kaya

Kızım kreş ve yaz okulu dönemlerini hep yeni ufuklarda geçirdi  5 yıla yakın süredir birlikteyiz. Güzel kalpli sevecen insanlar yolunuz acık olsun. Gönül rahatlğgıyla gönderebilirsiniz evlatlarınızı.

Hamide Koca Söylev

Kesinlikle çocuğumun mutlu olduğu bir yer. Herşeyi ile bir insan çocuğuna nasıl bakıyor emek veriyor ise orada da öyle bakılıyor Verdikleri ilim de paha biçilemez Başta Özge öğretmenimiz Fatma hanım Hacer Hanım Sümeyra hanım ve Mücella hanıma çok teşekkür ederiz ve bakım da eğitim de emeği geçen herkese.

Özlem Doğanay

Okul öncesi eğitim için çocuklarımı gönderdim. Memnun kaldım. Çocuklarını okul öncesi eğitim aldırmak isteyenlerin burayla görüşmelerini tavsiye ederim.

Fatma Senol

© 2021 Yeni Ufuklar Anaokulu. Tüm Hakları Saklıdır