HAKKIMIZDA

Yeni Ufuklar Bursa anaokulu 2008 yılında Bursa’nın Eğitim semtinde kuruldu. Şimdi eğitim öğretim faaliyetlerine Esenevler semtinde sürdürmektedir.  

Kurulduğu günden beri hep daha iyiye ulaşmayı amaç edinen okulumuz , deneyimli eğitim kadrosuyla okul öncesi eğitiminde ve dünyada ki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Çocukların bireysel farklılıkları göz önünde bulundurularak zenginleştirilmiş eğitim programında her bir çocuğun potansiyelinin en üst düzeyine ulaşması hedeflenmektedir. Her öğrencinin gelişimi tüm alanlarda bireysel olarak takip edilmekte, eğitim süreci boyunca gerekli alanlarda özel çalışmalar yapılmaktadır.

Okul öncesi dönem çocukların bir çok ilki yaşadıkları ve temel karakter yapılarının oluşumunun tamamlandığı bir dönemdir. İlk öğretmen, ilk ders, ilk kendi ayakları üzerinde duruş, ilk etkinlik, ilk okul gezisi, ilk sıraya giriş ve daha bir çok ilki yaşayacakları anaokulu; çocuklarımız için bahar gibi olsun istiyoruz. Renkli, eğlenceli, taze, umut dolu bir başlangıç için kurulduğumuz günden bu yana sevgi , gayret ve istekle çalışıyoruz.

 

V�ZYONUMUZ

Eğitimin en alt kademesinden başlayıp tüm örgün eğitim süreçlerine eşlik ederek yetiştirdiği şahsiyetlerle aranan eğitim kurumları olmak ve uyguladığı eğitim modeliyle de bu alanda hizmet verecek olanlara öncülük etmektir

M�SYONUMUZ

İnsanlığa karşı vazifemizi yerine getirmek sorumluluğuyla, her türlü maddi ve manevi kaynağı verimli ve etkili kullanarak uyguladığımız eğitim ve öğretim programıyla; ülkemiz ve insanlık için hizmet edecek fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür şahsiyetler yetiştirmek…

© 2021 Yeni Ufuklar Anaokulu. Tüm Hakları Saklıdır